Dodany: 2011-10-27 13:52:41
 

Znaki zakazuZapisując się na szkolenie dla kierowców jakie prowadzi nauka jazdy Kraków warto pamiętać o tym, że przestrzeganie przepisów kodeksu drogowego to bezpieczna droga dla nas jak i pozostałych kierowców znajdujących się na drodze.

 

Przed każdym szkoleniem instruktor od teorii na pewno będzie przed niezgodnym z prawem zachowaniem na drodze przestrzegał z cała stanowczością. Niedopuszczalne jest bowiem łamanie zasad do których obligują kierujących znaki zakazu. Jak sama ich nazwa wskazuje zakazują określonych zachowań na drodze. Nie ma znaczenia tutaj czy będzie to droga publiczna czy też podporządkowana.

 

Na każdej z nich można narazić się na złamanie przepisów a tym samym otrzymać mandat karny jak też odpowiednią liczbę punktów karnych. Przed taką ewentualnością każda nauka jazdy Kraków będzie starała się odwieść kursantów i to już przy najbliższej możliwej okazji kiedy zasiądą oni za kierownicą samochodu. Łamanie przepisów prawa o ruchu drogowym jest niedopuszczalne i niesie za sobą nie tylko duże niebezpieczeństwo dla kierującego ale przede wszystkim pieszych i innych kierowców. Stosowanie się do zasad bezpiecznej jazdy które propaguje nauka jazdy Kraków to bezpieczna droga dla każdego kto stał się choćby na moment uczestnikiem ruchu. Znaki zakazu mają w tym pomóc..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Znaki zakazu
Nick: