WalutaKurs średni
USD3,7601
EUR4,3049
CHF3,7746
GBP4,9014
JPY (100)3,3444
  • Cytat dnia
  • "Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód."
  • Paulo Coelho

Dodany: 2012-06-12 13:01:47

 

Przygotowanie pojazdu do zimyZima to trudna pora roku. Wynika to z problemu jakim jest spadek temperatury, duże opady śniegu, gołoledź, szron itp. To wszystko czyni zimę bardzo uciążliwą porą do życia. Nie można sobie z nią łatwo poradzić, bez uprzedniego przygotowania.

 

Auto też wymaga specjalnego przygotowania na zimę, bo zmieniają się warunki do jazdy. Jak je przygotować na tę porę roku wiedzą eksperci z nauka jazdy poznań. W szkole nauka jazdy poznań na kursach dla kierowców informuje się kursantów o tym co należy zrobić z samochodem by dobrze służył nam zimą. Ważna jest wymiana opon letnich na zimowe, i jeśli trzeba założenie łańcuchów na opony.

 

Poza tym musimy wymienić płyn do spryskiwaczy na zimowy by nie zamarzł w nocy podczas mrozów. To pierwsze możliwe zabezpieczenia jakie można wprowadzić w celu przygotowania auta na zimę. Ponadto warto zaopatrzyć się derkę lub koc czy też folię termiczną by przykryć nią szybę na noc w czasie mrozów. To kilka prostych rad jakie są dostępne na stronie nauka jazdy poznań..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Przygotowanie pojazdu do zimy
Nick: