WalutaKurs średni
USD3,8537
EUR4,2959
CHF3,7781
GBP4,9669
JPY (100)3,4421
  • Cytat dnia
  • "Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód."
  • Paulo Coelho

Dodany: 2012-06-12 13:28:33
 

Zatrzymanie dowodu rejestracyjnegoDowód rejestracyjny to dokument stwierdzający rejestrację pojazdu jest na nim wybity numer rejestracyjny wozu. Samochód musi zostać zarejestrowany by mógł legalnie poruszać się po drogach.

 

Dowód rejestracyjny może zostać zatrzymany przez policję. Kursanci nauka jazdy poznań wiedza kiedy może zostać zatrzymany dowód rejestracyjny. Zatrzymanie dowodu rejestracyjnego to procedura prosta i przejrzysta oraz zgodna. Zatrzymanie dowodu rejestracyjnego może mieć miejsce dokładnie w takim samym przypadku jak zatrzymanie prawa jazdy.

 

Czyli w przypadkach nadużycia alkoholu przez kierowcę, spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym lub innego poważnego wypadku i w przypadku stwierdzenia niezgodności prawa jazdy z normami lub dowodu rejestracyjnego. Instruktor nauka jazdy poznań wie jak unikać zatrzymania dowodu rejestracyjnego wystarczy zachowywać się porządnie i prowadzić pojazd zgodnie z zasadami wpajanymi na kursie nauka jazdy poznań. Dowód rejestracyjny może zostać zatrzymany gdy zawiera dane niezgodne z danymi pojazdu lub stan faktyczny odbiega od wymaganego do poruszania się po drogach..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zatrzymanie dowodu rejestracyjnego
Nick: