Dodany: 2012-06-12 13:33:13
 

Ustawianie lusterek w pojeździePrzygotowanie pojazdu do drogi to zadanie niełatwe, ale dość szybkie do wykonania. Poza sprawdzeniem stanu technicznego pojazdu musimy wykonać kilka ważnych czynności, po pierwsze ustawić fotel, na którym siedzimy dopasować go do odległości od kierownicy i pedałów. Kolejnym etapem jest ustawienie lusterek. Jak to zrobić?

 

To wiedza która jest przekazywana w praktycznej części kursu w szkole nauka jazdy poznań. Ustawienie lusterek ma wiele do życzenia, muszą one być ustawione tak by kierowca miał dobrą widoczność. Szkoła nauka jazdy poznań wie jak dobrze i fachowo ustawić lusterka i jak tego nauczyć innych. Instruktorzy z nauka jazdy poznań wiedzą jak to zrobić mają kilka swoich zasad zgodnie z którymi należy postępować.

 

Po pierwsze mamy trzy lusterka dwa boczne i jedno wsteczne. Boczne muszą być tak ustawione by widać było w nich bok drzwi pojazdu i to co za nim czyli z tyłu. Oba boczne lusterka muszą być dokładnie tak ustawione. Wsteczne musi być lekko pod skosem w lewo, ma być w nim widoczny pojazd jadący za nami..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ustawianie lusterek w pojeździe
Nick: